Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

INTER Polska podpisało umowę z siecią Enel Med na sprzedaż ubezpieczeń zdrowotnych VISION

www.medicalonline.pl | 2010-06-28
Jest to już kolejna umowa podpisana przez INTER Polska z placówką medyczną w zakresie aktywnej sprzedaży prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Firma prowadzi projekt sprzedaży pakietów VISION przez placówki już od ponad 1,5 roku. Cieszy się on dużą popularnością w placówkach medycznych, które dzięki współpracy z ubezpieczycielem zdobywają lojalnych i zadowolonych klientów.

INTER Polska ma w ofercie prywatne ubezpieczenia zdrowotne VISION już od 2003 roku. Oferta oparta jest o współpracę zarówno z dużymi sieciami medycznymi, takimi jak Enel Med, Scanmed czy Polmed Zdrowie, jak też z regionalnymi placówkami medycznymi na terenie całej Polski - Euro Dental Clinic z Rzeszowa czy Beskidzkie Centrum Medyczne z Bielska-Białej.
Ubezpieczenie zdrowotne VISION jest formą płatności za usługi medyczne.

Prywatne placówki medyczne coraz chętniej otwierają się na współpracę z zewnętrznymi partnerami przy oferowaniu ubezpieczeń zdrowotnych.
„Nasz sukces oparliśmy na dostosowaniu się do potrzeb specyficznego rynku medycznego. Oferujemy partnerom nie tylko wynagrodzenie prowizyjne, rozliczanie usług  w systemie „fee for service”, ale również wsparcie szkoleniowe i marketingowe - co w wypadku placówek medycznych ma ogromne znaczenie” – mówi Edyta Kisielińska-Watrak, Dyrektor Biura Sprzedaży ubezpieczeń przez Placówki Medyczne. „Dzięki opracowanym przez nas cyklom szkoleniowym prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę (psycholodzy, trenerzy), podnosimy kwalifikacje pracowników placówki zarówno w zakresie wiedzy ubezpieczeniowej, jak też sprzedaży, obsługi klienta, rozwoju umiejętności interpersonalnych itp.” – dodaje.

Placówki medyczne są naturalnym partnerem ubezpieczeń zdrowotnych. Dlatego też wydaje się, że włączanie ich do systemu sprzedaży polis zdrowotnych, jest dobrym kierunkiem strategicznym. Współpraca ubezpieczeń zdrowotnych z placówkami medycznymi wzmacnia relacje pacjent-lekarz, a jednocześnie daje pacjentom dużo większe możliwości po stronie diagnostyki i leczenia.

INTER to niemiecki koncern ubezpieczeniowy, który powstał w 1926 roku i jest dziś jedną z najbardziej znanych w Europie firm oferujących ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe. W Polsce INTER jest głównym akcjonariuszem Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A.
Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. zostało założone w 1991 roku. Oferta firmy obejmuje ubezpieczenia zdrowotne, majątkowe i osobowe. Ponad 80 lat doświadczenia na rynku europejskim, wysoki kapitał zakładowy i ochrona reasekuracyjna czynią nas uznanym partnerem zarówno klientów korporacyjnych jak i indywidualnych.