Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Nowa placówka Grupy Lux Med

OTO PR | 2010-06-07
Nowa placówka Grupy Lux Med

Pod koniec maja uruchomiono nową placówkę w Grupie LUX MED - PROFEMED Rehabilitacja. PROFEMED Rehabilitacja to nowa placówka rehabilitacyjna Grupy LUX MED, której oferta skierowana jest do pacjentów indywidualnych, nie posiadających abonamentów medycznych.

PROFEMED Rehabilitacja to nowa placówka rehabilitacyjna Grupy LUX MED, której oferta skierowana jest do pacjentów indywidualnych, nie posiadających abonamentów medycznych.
Placówka działa w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy z pacjentem oraz zgodnie z najnowszą na świecie wiedzą medyczną w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji kręgosłupa oraz narządu ruchu. Stałego wsparcia fizjoterapeutom będą udzielać lekarze Grupy LUX MED.

Profesjonalna kadra fizjoterapeutów

Zespół fizjoterapeutów PROFEMED składa się ze specjalistów - magistrów fizjoterapii, którzy charakteryzują się wysokimi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z Pacjentami. To co nas wyróżnia, to umiejętność przeprowadzania biomechanicznej diagnostyki narządu ruchu, która jest początkiem procesu rehabilitacji. Optymalne postępowanie diagnostyczne powinno cechować się wykorzystaniem wartościowych i wiarygodnych testów diagnostycznych oraz korzystających z nich systemów terapeutycznych. Dzięki wieloletniej pracy dla wymagających Pacjentów, zdobyliśmy ogromne doświadczenie w biomechanicznej diagnostyce bólów kręgosłupa oraz innych dysfunkcjach narządu ruchu, czyli dolegliwościach, które powstają bez urazu i wyraźnej przyczyny. Razem z lekarzami Grupy LUX MED oferujemy pomoc w stanach ostrego bólu kręgosłupa. Profesjonalna opieka wysokiej jakości oraz bezpieczeństwo pracy z pacjentem są dla nas wartością największą.


Lokalizacja

Nowa placówka znajduje się w centrum Warszawy przy Al. Jerozolimskich 65/79, w budynku hotelu MARRIOTT p. X gab.11.
Umawianie wizyt oraz informacje na temat zakresu usług można uzyskać pod numerem tel. 22 630 41 41.