Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Johnson & Johnson Medical Devices and Diagnostics (MD&D)

EURO RSCG Seniors | 2010-06-04
Grupa Johnson & Johnson jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia. Oferuje sprzęt medyczny i diagnostyczny, leki oraz kosmetyki.
W części medycznej - Johnson & Johnson Medical Devices and Diagnostics - znajdują się produkty mające zastosowanie w szpitalach, klinikach i gabinetach lekarskich. Z oferty produktowej korzystają specjaliści różnych dziedzin medycznych: lekarze chirurdzy, ginekolodzy, ortopedzi, kardiolodzy i okuliści. Firma oferuje również artykuły pomocne w leczeniu ran, opiece nad pacjentem, diagnostyce i w badaniach krwi.


W Polsce Johnson & Johnson MD&D reprezentuje siedem działów - franszyz, które na świecie mogą funkcjonować, jako odrębne firmy. Wszystkie należą do grupy Johnson & Johnson.

Ethicon – niezmiennie od ponad 100 lat jest liderem w sprzedaży szwów chirurgicznych (najczęściej stosowany na świecie Vicryl®). Oferuje także hemostatyki, siatki przepuklinowe i wiele innych produktów niezbędnych na bloku operacyjnym. Ważnym obszarem działalności są małoinwazyjne metody z zakresu leczenia kobiet: wysiłkowe nietrzymanie moczu i rekonstrukcja dna miednicy.

Ethicon Endo-Surgery - lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań medycznych dla chirurgii minimalnie inwazyjnej. Ofertę stanowią innowacyjne narzędzia chirurgiczne (m. in. sprzęt laparoskopowy, staplery, noże harmoniczne), jak również urządzenia diagnostyczne oraz profesjonalne produkty do dezynfekcji i sterylizacji (Advanced Sterilisation Products).

DePuy – jedna z wiodących firm ortopedycznych na świecie, znana z wprowadzania nowoczesnych procedur medycznych w zakresie endoprotezoplastyki i implantologii. Jednym z obszarów działania jest również medycyna sportowa. W ofercie DePuy znajdują się implanty, narzędzia do stabilizacji kręgosłupa w zwyrodnieniach, urazach oraz deformacjach skoliotycznych, jak również narzędzia neurochirurgiczne i materiały jednorazowego użytku.

Cordis - światowy lider w zakresie opracowywania i produkcji sprzętu do interwencyjnych zabiegów naczyniowych. Obecnie Cordis oferuje najwyższej jakości produkty stosowane w kardiologii inwazyjnej, których skuteczność oraz bezpieczeństwo zostały potwierdzone wieloletnimi badaniami klinicznymi na dużych grupach pacjentów.

LifeScan – wiodący producent przyrządów monitorujących poziom glukozy we krwi do użytku domowego i szpitalnego. Glukometry z serii OneTouch® są niezawodne, łatwe w użyciu i pozwalają na przeprowadzenie prawie bezbolesnego badania.

Ortho-Clinical Diagnostics - światowy lider w produkcji wysokiej jakości odczynników i sprzętu diagnostycznego, stosowanych powszechnie w szpitalach, laboratoriach klinicznych oraz centrach krwiodawstwa.

Vision Care - lider w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości soczewek kontaktowych z rodziny ACUVUE®.