Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Transkrypcjonista medyczny- nowy świetnie opłacany zawód

www.wynagrodzenia.pl | 2010-06-04
Ranking 8 najlepiej płatnych zawodów w USA wykonywanych w domu
Dla tych, którzy myślą, że praca w domu się nie opłaca, poniższe zestawienie może okazać się dużym zaskoczeniem. Co więcej, osoby decydujące się na telepracę, mogą uzyskać często znacznie wyższe dochody niż ich koledzy pracujący w biurach.

Na pierwszym miejscu rankingu najlepiej dochodowych zawodów wykonywanych z domu uplasował się projektant stron internetowych (71 149 USD). W pierwszej trójce towarzyszyli mu dorada finansowy i tłumacz, którzy corocznie wzbogacają się o odpowiednio 59 548 USD i 43 478 USD. Domowe zacisze sprzyja również niezależnym pisarzom specjalizującym się w opracowywaniu tekstów technicznych. Ich wynagrodzenia kształtują się na poziomie 42 520 USD. Dochodowy zawód mają również zarządcy nieruchomości, którzy nie wychodząc z domu zyskują nawet 41 427 USD w skali roku. Kolejne miejsce wśród najlepiej zarabiających telepracowników przypadło grafikom komputerowym (40 117 USD).

Co ciekawe, na liście dobrze płatnych zawodów, które można wykonywać w systemie pracy zdalnej znalazł się również transkrypcjonista medyczny. Za zdalne prowadzenie dokumentacji medycznej i rejestrację pacjentów, osoby na tym stanowisku otrzymują przeciętnie 36 814 USD rocznie. Listę 8 najlepiej zarabiających pracowników-domatorów zamykają pośrednicy turystyczni, których roczne pensje wynoszą średnio 32 122 USD.