Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Pediatra w krakowskim Centrum Medycznym ENEL-MED

EURO RSCG | 2010-06-02
Od czerwca 2010 r. Centrum Medyczne ENEL-MED w Galerii Krakowskiej, rozszerzyło zakres usług medycznych o specjalizację pediatryczną. Nowy gabinet pediatryczny będzie działał w ramach dotychczasowej poradni medycyny rodzinnej.

- Poszerzenie usług o nową specjalizację wynika z bardzo dużego zapotrzebowania na usługi pediatryczne, które obserwujemy nie tylko w Krakowie, ale i w całej Polsce. Dlatego w najbliższych planach mamy także stworzenie, w ramach istniejącego oddziału, specjalistycznej przychodni pediatrycznej – mówi Jolanta Hudomięt kierownik krakowskiego oddziału Centrum Medycznego ENEL-MED S.A.

W ramach nowej specjalizacji małych pacjentów będzie przyjmowało trzech lekarzy pediatrów, w tym neonatolog i alergolog. Rodzice będą mogli m.in. przeprowadzić tzw. bilans dziecka oraz wykonać wszystkie niezbędne szczepienia. Nie ma także ryzyka, aby dzieci zdrowe, oczekujące w przychodni, mogły zarazić się od dzieci chorych. Każda grupa będzie przyjmowana w różnych terminach, aby uniknąć ze sobą styczności.

Oddział Galeria Krakowska
Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.
ul. Pawia 5, Kraków
Zapisy pod numerem telefonu: 1 95 27*
* Koszt połączenia lokalnego

Informacje o firmie
   
Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. (www.enel.pl) istnieje od 17 lat. Obecnie na sieć medyczną ENEL-MED składa się kilkuset placówek medycznych w całej Polsce.  Wśród nich są własne oddziały Centrum zlokalizowane w Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański), Warszawie (Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) oraz wielospecjalistyczny szpital (na warszawskim Zaciszu) funkcjonujący od 1996 roku. ENEL-MED może się także poszczycić własnymi oddziałami i pracowniami diagnostycznymi (Bielany w Warszawie, Lublin, Łomża, Mielec, Poznań, Wołomin).

ENEL-MED oferuje pełną obsługę, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnozę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację - czyli przez cały zamknięty cykl leczenia. Usługi świadczone są w następujących zakresach:
- przychodnie specjalistyczne (lekarze wszystkich specjalności)
- kliniki stomatologiczne
- diagnostyka obrazowa (tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, RTG, mammograf, USG i inne)
- szpital
- rehabilitacja
- centrum psychologiczne
- laboratorium protetyczne
- teleradiologia i outsourcing
- szkoła rodzenia
- autorskie programy profilaktyczne
- wysokospecjalistyczna poradnia okulistyczna

Centrum posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group.

W ENEL-MED obecnie pracuje około 1280 osób, w tym 590 lekarzy i 348 pracowników personelu medycznego nie lekarskiego. 95% kadry medycznej posiada II stopień specjalizacji. Z usług ENEL-MED korzysta ponad 300 tys. pacjentów w tym ponad 70 tys. klientów korporacyjnych.

W 2004 roku Centrum uzyskało Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z wymogami normy ISO 9001:2000 a re-certyfikacja przeprowadzona w styczniu 2010 roku zakończyła się rekomendacja do wydania certyfikatu na zgodność z normą ISO 9001:2008.