Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Medicover na Facebooku

FUTURE PR | 2010-05-26
Medicover na Facebooku

Medicover prężnie rozwija swój profil na serwisie społecznościowym Facebook. Użytkownicy znajdą na nim poza ciekawostkami medycznymi, najświeższe informacje o akcjach edukacyjnych i profilaktycznych Medicover.

- Chcemy, by Facebook stał się dla Internautów z jednej strony źródłem wiedzy o Medicover i dodatkową platformą komunikacji, z drugiej natomiast, skarbnicą medycznych i zdrowotnych ciekawostek potrzebnych każdemu z nas – powiedziała Joanna Jakubowska, kierownik ds. komunikacji internetowej Medicover. – Wierzymy, że strona Medicover zaciekawi zarówno naszych klientów, jak i osoby, które po prostu chcą dowiedzieć się, jak dbać o swoje zdrowie – dodała.
Na profilu Medicover użytkownicy Facebooka dowiedzą się o nowych usługach medycznych i procedurach wprowadzanych przez firmę, świadczonych w Centrach Medicover i Szpitalu Medicover. Dodatkowo osoby obserwujące profil już teraz mogą śledzić rady i ciekawostki dotyczące zdrowego stylu życia, poruszyć na forum interesujące ich tematy i konsultować je ze specjalistami. Profil Medicover to także zbiór odnośników do ciekawych artykułów związanych ze zdrowiem i medycyną, a w niedalekiej przyszłości również miejsce dla akcji edukacyjnych przeznaczonych wyłącznie dla osób, które lubią profil Medicover.
- Według badań Megapanel PBI/Gemius przeprowadzonych w marcu br., z Facebooka korzystało w styczniu 4 mln polskich internautów i liczba ta sukcesywnie rośnie. Wierzymy, że Facebook może być wartościową platformą komunikacyjną pomiędzy nami, a  pacjentami i sympatykami Medicover – powiedziała Joanna Jakubowska.
Aby dołączyć do grupy Medicover wystarczy zarejestrować się w serwisie społecznościowym  Facebook, wyszukać profil Medicover i kliknąć w button „Lubię to”.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami pacjentów. Posiada 22 szerokoprofilowe, Centra Medicover w największych miastach Polski: Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 1400 lekarzy i 300 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. Medicover zbiera doświadczenia i poszerza zakres działalności już od przeszło 15 lat. Ukoronowaniem dotychczasowego rozwoju firmy w Polsce było otwarcie w ubiegłym roku pierwszego, pełnoprofilowego Szpitala Medicover w warszawskim Wilanowie. Medicover zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, aż po opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Grupa Medicover rozwija swoją działalność nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy. Jest obecna w Czechach, na Węgrzech i Słowacji oraz w Rumunii.

Link do strony Medicover: www.medicover.pl.
Link do strony Medicover na Facebook: www.facebook.com/pages/Medicover/307760626052

O Szpitalu Medicover w skrócie:

Klinika Zdrowia Kobiety - specjalizuje się w pełnym zakresie świadczeń dedykowanych zdrowiu kobiet, oferując leczenie szpitalne w zakresie ginekologii ogólnej i onkologicznej, uroginekologii  i patologii ciąży.

Klinika Położnictwa - pragnie towarzyszyć kobietom i ich rodzinom w najważniejszych momentach życia jakimi są ciąża i poród. Sprzyja narodzinom dzieci oferując spokojną, intymną atmosferę, w otoczeniu bliskich oraz pod opieką profesjonalnego i przyjaznego personelu.
Klinika Zdrowia Dziecka - szczególną troską otaczamy zdrowie najmniejszych pacjentów. Oferujemy szeroki profil usług z zakresu neonatologii, pediatrii, chirurgii dziecięcej, laryngologii, urologii oraz ortopedii dziecięcej.
Klinika Kardiologii - specjalizuje się w  nowoczesnej diagnostyce chorób serca i naczyń, procedurach kardiologicznych włącznie z kardiologią interwencyjną oraz w intensywnej opiece kardiologicznej.
Klinika Chorób Wewnętrznych - zapewnia szeroki profil diagnostyki i wysoki poziom  opieki szpitalnej w wielu specjalnościach w obszarze chorób wewnętrznych. Zaplecze diagnostyczne i terapeutyczne Kliniki pozwala na szybką diagnostykę i leczenie chorób z zakresu m.in. gastrologii, endokrynologii, pulmonologii czy angiologii.
Klinika Chirurgii - oferuje usługi medyczne z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, ortopedii czy urologii. Stosuje wiele nowatorskich metod zabiegowych, w tym szczególnie w zakresie terapii małoinwazyjnej.
Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii - bezpieczeństwo  medyczne w Szpitalu Medicover jest dla nas priorytetem. Zapewniamy je naszym pacjentom w salach operacyjnych, oddziałach pooperacyjnych i oddziałach intensywnej terapii, które wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt do monitorowania funkcji życiowych, wspomagania oddychania i reanimacji.
W Szpitalu Medicover funkcjonują 3 specjalistyczne centra:
Centrum Diagnostyczne to m.in. nowoczesny, w pełni cyfrowy sprzęt operacyjny i diagnostyczny jest wizytówką Szpitala Medicover. Szpitalne Centrum Diagnostyczne składa się z 8 wyspecjalizowanych pracowni, w których skład wchodzą pracownie rezonansu magnetycznego, badań RTG, tomografii komputerowej, ultrasonografii, mammografii, echokardiografii, prób wysiłkowych, badań Dopplerowskich I EKG
Centrum Konsultacyjne zapewnia możliwość konsultacji medycznych w okresie przed i pooperacyjnym dla pacjentów Szpitala Medicover. W trakcie wizyty pacjenci otrzymują komplet informacji dotyczących wszelkich szczegółów leczenia.
Centrum Rehabilitacyjne specjalizuje się w terapii stanów pourazowych i pooperacyjnych. Wykonuje zabiegi m.in.: z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii.
Link do strony Szpitala Medicover: http://www.szpitalmedicover.pl