Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Nowa placówka ENEL-MED w Warszawie

ENEL-MED | 2010-05-21
Nowa placówka ENEL-MED w Warszawie

SIÓDMA PLACÓWKA ENEL-MED W WARSZAWIE OTWARTA
Centrum Medyczne ENEL-MED otworzyło kolejny wielospecjalistyczny oddział w Warszawie. Nowa placówka – ODDZIAŁ DOMANIEWSKA - mieści się w kompleksie biurowym Trinity Park III, zlokalizowanym w biznesowej części Mokotowa. To już drugi, po Łodzi, nowy wieloprofilowy oddział Centrum otwarty w tym roku.


- Położenie nowej placówki nie jest przypadkowe. Od dawna poszukiwaliśmy dogodnego miejsca w okolicach ulicy Domaniewskiej, w rejonie w którym zlokalizowanych jest bardzo dużo firm, w tym wielu naszych klientów abonamentowych. Oferta naszego oddziału jest oczywiście także dostępna dla wszystkich klientów indywidualnych – mówi Adam Rozwadowski, założyciel i Prezes Centrum Medycznego ENEL-MED S.A.

W placówce o powierzchni 710 m2 pacjenci mogą skorzystać z konsultacji lekarskich dostępnych w ramach szesnastu specjalizacji: neurologicznej, kardiologicznej, gastrologicznej, hematologicznej, endokrynologicznej, ginekologicznej, chirurgicznej, ortopedycznej, psychiatryczno-psychologicznej, reumatologicznej, alergologicznej, dermatologicznej, okulistycznej, laryngologicznej, medycyny pracy oraz internistycznej. Dostępne są także usługi pielęgniarskie (pobieranie materiału do badań analitycznych, szczepienia, iniekcje, zmiany opatrunku, odczulania) oraz badania USG.

Oprócz nowego oddziału, którego otwarcie pochłonęło ponad 3,8 mln zł, Centrum Medyczne ENEL-MED posiada w Warszawie także wielospecjalistyczny szpital oraz placówki w centrach handlowych: Arkadia i Blue City, w centrum biurowo-handlowym Atrium, na Zaciszu oraz przy ulicy Puławskiej na Ursynowie.

Oddział Domaniewska, przy ulicy Domaniewskiej 49, jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.00 oraz w sobotę w godzinach 9.00 – 15.00.

Dla wygody pacjentów udostępniamy 15 miejsc parkingowych.