Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Po Konferencji "Systemy i technologie do zarządzania szpitalem/przychodnią".

MultiTrain PR | 2010-05-14
W dniu 12 maja 2010 r. odbyła się pierwsza edycja konferencji "Systemy i technologie do zarządzania szpitalem/przychodnią". Patronat honorowy nad konferencją objęło Polskie Towarzystwo Lekarskie, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, Ogólnopolski Stowarzyszenie Szpitali Niepublicznych i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Niepublicznych Szpiali Samorządowych.

W Centrum Bankowo-Finansowym "Nowy Świat" S.A. uczestnicy z zainteresowaniem wysłuchali przygotowanych prezentacji. Podczas konferencji poruszono zagadnienia związane z Programem Informatyzacji Ochrony Zdrowia, teleradiologią, dokumentacją medyczną, raportowaniem i prawnymi aspektami marketingu w Służbie Zdrowia.

Konferencja towarzyszyła wystawa, na której zaprezentowały się firmy iMed24 (Złoty Sponsor Konferencji) oraz Simple (Srebrny Sponsor). Słuchacze mogli uzyskać przy nich uzyskać odpowiedzi na pytania, które pojawiły się podczas prezentacji.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia, organizowane przez firmę MultiTrain.