Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Fundacja Centrum Medycznego Puławska-nowy Klub Wolontariatu

Artur Grabowski-Koordynator Fundacji | 2010-05-11
Fundacja Centrum Medycznego Puławska-nowy Klub Wolontariatu

Klub wolontariatu startuje!
Od tygodnia klub ma koordynatora – Kasia Obłąkowska – Kubiak obejmuję tą funkcję jako wolontariusz Fundacji CMP. W planach jest akcja informująca o podejmowanych działaniach przez klub, I seria spotkań z młodzieżą, organizacja warsztatów: Podstawy prawne wolontariatu, Asertywność w codziennych sprawach, Kurs pierwszej pomocy i wiele innych.  Pragniemy nawiaząć współprace z lokalnymi szkołami, organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz wolontariatu.


Zapraszamy także do zgłaszania się osób chętnych do pracy wolontarystycznej poprzez formularz rekrutacyjny na stronie www.czymogepomoc.pl.

Na wszystkie pytania odpowiada Kordynator Klubu wolontariatu Kasia Obłąkowska – Kubiak oraz wrazie problemów służy pomocą także Koordynator Fundacji CMP – Czy mogę pomóc? Artur Grabowski.

Najnowsze badania wykazały, że zapobieganie infekcji wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) u mężczyzn może być jednym ze sposobów spowolnienia epidemii HIV / AIDS. Mężczyźni zarażeni wirusem HPV są bardziej narażeni na infekcję wirusem HIV w porównaniu z tymi, którzy są „wolni” od wirusa HPV.