Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Podsumowanie akcji Bezpieczne Lato

Rzecznik Prasowy MT Polska | 2010-05-04
Podsumowanie akcji Bezpieczne Lato

XV TARGI TURYSTYKI I WYPOCZYNKU
LATO 2010


Wszechstronna oferta turystyczna dla mieszkańców Warszawy i okolic została zaprezentowana przez 364 wystawców z 13 krajów, najważniejsi przedstawiciele branży, konkursy, finał akcji Bezpieczne LATO  –  to tylko niektóre propozycje minionych XV Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 2010. Impreza odbyła się 24–25 kwietnia 2010 w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska w Warszawie, a odwiedziło ją 23 684 osób.

Podczas jubileuszowej edycji targów LATO warszawiacy mieli okazję do zakupu wycieczek w promocyjnych cenach, zapoznania się z turystyczną ofertą atrakcji regionalnych z całej Polski i zagranicy. Dla dzieci i młodzieży zostały przygotowane wielki plac zabaw i atrakcje w ramach akcji Bezpieczne LATO.

Wystawcy i ich oferta

Na targach swoje oferty zaprezentowało blisko 360 wystawców z 13 krajów w tym z Francji, Chorwacji, Włoch, Dominikany, Norwegii, Danii, Niemiec, Litwy, Polski, Bułgarii, Senegalu, Białorusi i RPA. Ponadto na powierzchni ponad 10 000 m2, znalazły się stoiska wielu regionów Polski. Najciekawsze atrakcje, wskazówki jak zaplanować wyjazdy - wszystkie informacje potrzebne każdemu turyście można było znaleźć w jednym miejscu. Touroperatorzy, biura podróży, reprezentanci bazy noclegowej z całej Polski i zagranicy zaprezentowali ciekawe ofertę, często w specjalnych cenach. Wyjazdy all - inclusive, propozycje wycieczek na weekend, oferta uzdrowiskowa i SPA, agroturystyka, wyjazdy dla miłośników sportów ekstremalnych, kolonie, obozy to tylko część tego, co czekało na zwiedzających Centrum MT Polska. Przegląd wystawców uzupełniał przegląd firm ubezpieczeniowych, portali informacyjnych, stowarzyszeń i organizacji turystycznych oraz atrakcyjne oferty przewoźników.

Akcja Bezpieczne LATO

Wspólnie z 11 partnerami służb publicznych oraz agend rządowych przygotowane zostały interaktywne punkty informacyjne i miejsca zabaw. Poprzez gry i zabawy dzieci, młodzież  i rodzice mieli okazję dowiedzieć się jak bezpiecznie spędzać czas wakacyjny. Wśród tematów poruszanych podczas akcji Bezpieczne LATO znalazły się narkotyki, AIDS, ruch drogowy, bezpieczeństwo w mieście.