Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Tran wraca do łask

OTO PR | 2010-04-29
Tran wraca do łask

Tylko tran może płynnie, łagodnie i równomiernie zapewnić uzupełnienie niedoboru niezbędnych dla organizmu witamin oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych.

„Dzieciom, młodzieży i dorosłym ogłaszam renesans tranu i jego triumfalny powrót do codziennej diety. Pamiętam z dzieciństwa ohydny smak tranu i przedszkolanki zmuszające dzieci do codziennego picia tego paskudztwa. Dzisiaj jest inaczej, bo smaczniej. Mamy już na polskim rynku islandzki tran o smaku cytrynowym, miętowym i owocowym” – mówi Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR adveretising by PR.
Warszawska agencja IMR advertising by PR w kwietniu podpisała z gdyńską firmą Island Export-Import roczną umowę na promocję oleju z wątroby rekina, dorsza i innych gatunków ryb morskich.
Tran produkuje w Islandii spółka Lysi. W Polsce dostępny jest w czterech smakach: owocowym, miętowym, cytrynowym i – a jednak - naturalnym. Umowa obejmuje też suplement diety Rekinal – olej z wątroby rekina atlantyckiego w kapsułkach.
Słowo lysi oznacza źródło światła i energii. Tak przed wiekami nazywano olej z wątroby dorsza, który służył mieszkańcom krajów Północy jako paliwo do oświetlania i ogrzewania domów.