Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Nowy Program ENEL-MED dla dzieci

www.sensors.pl | 2010-03-23
Nowy Program ENEL-MED dla dzieci

Od połowy marca najmłodsi pacjenci Centrum Medycznego ENEL-MED mogą skorzystać z nowej wersji programu wszechstronnej profilaktyki „Program 24h dla zdrowia”. Przygotowany z myślą o dzieciach projekt „24h dla zdrowia malucha” pozwala na kompleksową ocenę stanu ich zdrowia już w ciągu kilku godzin.

„Program 24 h dla zdrowia malucha” to program dla pacjentów w wieku od 2 do 15 lat. W trakcie jednej wizyty dzieci, po szczegółowym wywiadzie przeprowadzonym przez pediatrę, są kierowane na badania laboratoryjne i USG brzucha, badane pod kątem wad postawy przez ortopedę oraz uczone przez stomatologów prawidłowych nawyków higieny jamy ustnej.

Pełny zestaw badań obejmuje pogłębiony wywiad wstępny wykonywany przez lekarza pediatrę, badania laboratoryjne i USG brzucha, badanie ortopedyczne oraz wizytę u stomatologa.

Program kończy druga wizyta u pediatry, który na podstawie wyników badań i konsultacji specjalistów dokonuje diagnozy podsumowującej wraz z zaleceniami dotyczącymi zdrowia dziecka.

W uzasadnionych przypadkach lekarz prowadzący może skierować na dalszą diagnostykę i inne konsultacje specjalistyczne. Wykonanie ewentualnego planu dodatkowych konsultacji nie jest obligatoryjne.

Więcej info na: www.enelmed.pl