Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Edukacja i profilaktyka przede wszystkim

medicalonline.pl | 2010-03-15

Na warszawskich Bielanach, w Szpitalu Bielańskim w drugiejpołowie stycznia 2010 została otwarta pierwsza w Warszawie poradnia ginekologiidziecięcej i młodzieżowej.

Szpital Bielański cieszy się dobrymi tradycjami, jeślichodzi o edukację seksuologiczną uczniów, profilaktykę schorzeńginekologicznych dzieci i młodzieży.

Głównym celem projektu jest zapewnienie młodym pacjentkomintymności i wsparcia psychologicznego. Nawet wystrój poradni jestniestandardowy i napawa optymizmem.

Z pomocy ginekologicznej mogą korzystać dzieci z całejPolski, bo tylko tu znajduje się specjalistyczny sprzęt badawczy. Ofertaskierowana jest przede wszystkim do dziewczynek od 11 do 14 r.ż, bo to dla nichprzełamanie wstydu i lęku przed wizytą u tego typu specjalisty jest najtrudniejsze.Edukacja w kierunku niezbędności systematycznych badań jest obowiązkiem każdegolekarza. Jak twierdzi kierownictwo poradni-zaniedbanie rozmów na ten tematpowoduje, że kobiety, w dorosłym życiu pojawiają się u ginekologa, gdy jest jużza późno.