Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Nowa wersja MedicalOnline.pl

medicalonline.pl | 2010-03-11
Nowa, znacznie ulepszona wersja portalu MedicalOnline.pl jest już dostępna. Staraliśmy się nie tylko nadać mu nowoczesny i przyjazny wygląd, ale przede wszystkim dodaliśmy wiele nowych funkcji. 

Aby ułatwić Państwu znalezienie najlepszego sprzętu, wprowadziliśmy przełomową metodę poszukiwania ofert na rynku. Teraz wystarczy, że wyślą Państwo do nas zapytanie ofertowe, a my zajmiemy się resztą! Oferty od Dostawców same trafią w Państwa ręce, bez żmudnego i czasochłonnego przeszukiwania internetu. Aby skorzystać z tego nowatorskiego rozwiązania wystarczy kliknąć tu:http://medicalonline.pl/zapytania/nowe

Przystępując do prac nad ulepszeniem portalu, szczególny nacisk położyliśmy na łatwość przeglądania i odnajdywania treści, a także większą czytelność informacji. Całkowicie intuicyjny nowy wygląd graficzny, został zaprojektowany pod kątem: web usability, ucd, eye trackingu i software usability. Staraliśmy się ułatwić korzystanie z jego zasobów, m.in. przez wprowadzenie łatwiejszej nawigacji i większej przejrzystości układu treści. 

Obecnie portal jest znacznie bardziej funkcjonalny. Aby ułatwić Państwu porozumienie z Dostawcami, wprowadziliśmy formularz kontaktowy, przez który mogą Państwo sami zapytać o produkt. Ale nie koniec na tym! Umożliwiamy również zrobienie zakupów w sklepie internetowym MedicalOnline.pl poprzez przekierowanie na stronę internetową firmy. Chcieliśmy w ten sposób znacznie ułatwić Państwu bezpośrednią współpracę z firmami zewnętrznymi.

Naszym głównym celem było zapewnienie Państwu nowej jakości usług, dotąd niespotykanej wśród innych portali z tej branży. Mamy nadzieję, że nam się to udało! Z efektami naszej pracy mogą Państwo zapoznać się odwiedzając nasz portal MedicalOnline.pl.

Życzymy owocnej współpracy!

Zespół MedicalOnline.pl
www.medicalonline.pl