Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Inicjatywa godna naśladowania

Anna Pasławska-Mioduszewska | 2010-03-10
Ościenne gminy Warszawy są rejonami, które stale zmieniają się i rozwijają. Powstaje dużo nowych inicjatyw, nie brakuje ludzi kreatywnych. Natomiast, stanowczo za mało jest miejsc, gdzie mieszkańcy mogliby leczyć się w godnych i komfortowych warunkach.

Na szczęście istnieją już przykłady, na których warto się wzorować. Takim przykładem może być Centrum Medyczne Puławska-placówka, która cieszy się dobrą opinią, i która robi dla ludzi więcej niż to konieczne. Jest to jedyna Klinika w Gminie Piaseczno, która do niedawna wydawała swój miesięcznik pt. Twój Lekarz i posiada ciekawą, sprawnie działającą stronę internetową, (na którą przeniesiono wydawanie papierowej wersji miesięcznika, m.in. ze względów ekologicznych). Ponadto, co miesiąc można liczyć tu na różne atrakcje, nie tylko medyczne oraz na udział w wielu akcjach prospołecznych. CM Puławska zawsze pamięta o najmłodszych. W kwietniu odbywa się pierwszy wiosenny festyn, podczas którego rodzice mogą za darmo przebadać swoje pociechy u lekarzy specjalistów. Każdy maluch dostaje torbę pełną wartościowych podarunków, jest miło przyjęty przez personel Kliniki oraz może skorzystać z kącika zabaw dla dzieci. Ponadto, Klinika uruchomiła na swojej stronie internetowej www.cmpulawska.com.pl dział z kolorowankami dla dzieci i opisami poszczególnych wizyt u specjalistów, by dziecko szło do lekarza z przyjemnością, a nie z lękiem.

Jak zapewnia Dział Marketingu Kliniki:
"W czerwcu planujemy akcję dermatologiczną, w której każda osoba będzie mogła skorzystać z porady dermatologa. Zbliżają się wakacje a wraz z nimi słońce, każdy zastanawia się jak zabezpieczyć swoje ciało przed promieniami słonecznymi, jakich używać preparatów, z jakim filtrem - jeżeli mamy takie wątpliwości to pomoże je rozwiać dermatolog z Centrum Medycznego Puławska. Z każdej bezpłatnej akcji w naszym Centrum mogą skorzystać osoby z terenu Piaseczna i okolic."

Stałymi akcjami CM Puławska jest możliwość udziału w zajęciach Szkoły Rodzenia oraz doskonałym Kursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej z elementami Pomocy Pediatrycznej.

Warto także przez serwis internetowy Kliniki zamówić bezpłatny newsletter, dzięki któremu można być na bieżąco powiadomionym o wszelkich atrakcjach oferowanych przez Klinikę.

Korzystając z płatnych konsultacji u lekarzy specjalistów często można liczyć na jakiś gratis, np. darmowy produkt higieniczny, próbki kosmetyków, a ostatnio jest to możliwość bezpłatnego wypróbowania inhalatorów najnowszej generacji podczas wizyty u Alergologa.

Opłaty za usługi stomatologiczne, ortodontyczne i protetyczne można wnosić w ratach, a kupując karnety rehabilitacyjne i fizykoterapeutyczne można zaoszczędzić do 600 zł.

W kwietniu warto pamiętać o promocjach dotyczących zniżek na szczepienia, badania USG i Echo Serca oraz EKG aparatami najnowszej generacji również ze zniżkami.

Więcej informacji na: www.cmpulawska.com.pl