Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Konferencja prawo a medycyna -zmiana terminu !

www.interpolska.pl
Konferencja prawo a medycyna -zmiana terminu !

Szanowni Państwo, 

z powodu żałoby narodowej, konferencja „Prawo a medycyna” organizowana w dniu 14 kwietnia 2010 przez  T.U.  INTER Polska  pod patronatem Śląskiej Izby Lekarskiej, została przełożona. 

Biorąc pod uwagę smutne okoliczności, które zmusiły nas wszystkich do głębokiego przeżywania ostatnich, bolesnych wydarzeń, zarząd TU Inter Polska SA podjął decyzję o zmianie daty konferencji. 

O nowym terminie poinformujemy wszystkich zainteresowanych do końca bieżącego tygodnia, tj. do dnia 16 kwietnia 2010 r.  Jednocześnie pragniemy zapewnić, że w najbliższym czasie skontaktujemy się telefonicznie ze wszystkimi osobami, które wyraziły chęć uczestniczenia w konferencji i przekażemy wszelkie niezbędne informacje. 

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem. Liczymy, że ze wszystkimi zarejestrowanymi uczestnikami spotkamy się w innym terminie, o którym niezwłocznie Państwa powiadomimy. 

Dla wszystkich zainteresowanych podajemy bezpośredni numer telefonu, pod którym uzyskać można uzyskać niezbędne informacje. 

Tel. kom. 660 615 239 
Tel. kom. 22 842 16 10 

Tagi: konferencja