Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Medyczne Realisty Show już w polskiej telewizji

medicalonline.pl | 2010-03-09
W marcu 2010 wystartowało w TV PULS medyczne realisty, pt. Dyżur- szpital-nagłe przypadki. Twórcy programu reklamują go tymi słowami: ‘’Tu wszystko dzieje się naprawdę…’. I tak oto opisują ten wyjątkowy, pionierski program:

Program „Dyżur” to zupełna nowość w historii polskiej telewizji. Jako pierwsi zostaliśmy wpuszczeni z kamerami na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Przyglądamy się personelowi medycznemu w jego codziennej, ciężkiej i niezwykle odpowiedzialnej pracy. Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni cały czas gotowi są ratować ludzkie zdrowie, a często i życie. Pokazujemy zabiegi i badania diagnostyczne, przeprowadzane w takich miejscach, gdzie oprócz personelu medycznego, nikt nie ma wstępu. Spotykamy się z wybranymi pacjentami, aby poznać ich historię i odpowiedzieć na podstawowe pytanie: Co spowodowało, że trafili na Szpitalny Oddział Ratunkowy? Jakie są ich dalsze losy? 

„Dyżur” to mieszanka ludzkich dramatów, bólu, cierpienia, ale też radości i wzruszeń. Naszymi przewodnikami są fachowi lekarze: Wojciech Moraczewski i Dymitr Książek. To od ich wiedzy i doświadczenia zależy los pacjenta. Ich błędna decyzja, bądź diagnoza może kosztować życie człowieka. Więcej na: www.pulstv.pl.