Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

TÜV Rheinland Polska pomaga odnaleźć się w przepisach

MedicalOnline.pl | 2010-02-26
Od 21 marca 2010 roku zaczną obowiązywać nowe regulacje w ramach Dyrektywy dla wyrobów medycznych. Producentów czeka duża zmiana. Dlatego na dziesięć dni przed wejściem w życie zmienionych przepisów TÜV Rheinland Polska wyjaśni wszelkie wątpliwości w tym temacie. Stanie się to podczas specjalnego seminarium, które odbędzie się na tegorocznych targach Salmed w Poznaniu.

 Spotkanie poświęcone nowym regulacjom odbędzie się 11 marca 2010 roku. Już dziesięć dni później wszyscy producenci medyczni będą zobowiązani do tego, by spełniać nowe wymagania. Aby ułatwić firmom proces wdrażania nowych przepisów, eksperci z TÜV Rheinland Polska powiedzą o wszystkim co najważniejsze w zmienionych regulacjach. Podczas spotkania specjaliści z branży certyfikacyjnej poddadzą szczegółowej analizie wszelkie zmiany w Dyrektywie dla wyrobów medycznych 93/42/EEC, które wprowadza dyrektywa 2007/47/EC. 

 
Nauczeni wieloletnim doświadczeniem wiemy, że każde zmiany w obowiązujących przepisach rodzą pytania i wątpliwości. Dlatego zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie seminarium podczas Salmedu, który skupia grupę najbardziej zainteresowanych tematem firm. Pamiętajmy, że już od 21 marca obowiązywała nas będzie dyrektywa 93/42/EEC w nowej wersji. Jest to istotny dokument, regulujący wiele kwestii dotyczących poruszania się po rynku wyrobów medycznych. Seminarium prowadzone przez ekspertów z TÜV Rheinland Polska to ostatni moment na wyjaśnienie jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie – mówi Daniel Świątko, Auditor Wiodący TÜV Rheinland Polska, Kierownik Sekcji Wyrobów Medycznych TÜV Rheinland Polska.
 
Tegoroczna, 23. już edycja targów medycznych Salmed obędzie się pomiędzy 10 a 12 marca. Seminarium "Zmiany w dyrektywie dla wyrobów medycznych 93/42/EEC, wprowadzone dyrektywą 2007/47/EC - analiza i interpretacja" odbędzie się w dniu 11 marca o godzinie 11.00 w Sali 112 (budynek WTC, hol od ul. Bukowskiej). O kwestie dotyczące wymagań prawnych i certyfikacji będzie można zapytać również na stoisku firmy TÜV Rheinland Polska w pawilonie piątym pod numerem 163B.
 
TÜV Rheinland Polska tradycyjnie już zadbał o wszystkich którzy nie będą mogli pojawić się osobiście na seminarium i targach. W wirtualnej przestrzeni pod adresem http://www.transmisjeonline.pl/tuv_rheinland przeprowadzona zostanie transmisja online ze spotkania. 
 
 
TÜV Rheinland Polska to lider i ekspert usług certyfikacyjnych i badawczych. Działający od kilkunastu lat w Polsce oddział jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group. 
 
Więcej informacji na temat firmy TÜV Rheinland Polska udziela:
Urszula Szwed ula@panpikto.pl GSM 695 471 550
 
Brak tagów