Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Dąbrowa Górnicza: Rozbudowa laboratorium szpitalnego

MedicalOnline.pl | 2010-02-01

 Laboratoria Medyczne Fryda rozpoczęły kolejną inwestycję w Szpitalu Specjalistycznym im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej. Na potrzeby dąbrowskiej placówki prowadzony jest generalny remont i adaptacja kolejnych pomieszczeń laboratorium. W nowych ścianach docelowo mają funkcjonować wspólnie laboratorium analityczne oraz mikrobiologiczne. Oba będą pracować w systemie 24-godzinnym. Zakończenie prac planowane jest na luty-marzec 2010. Wówczas nastąpi przeniesienie laboratorium do nowej lokalizacji na terenie szpitala.

Remont prowadzony jest niezależnie od funkcjonowania placówki czy dostępności do badań.  - Ściśle współpracujemy z Dyrekcją Szpitala. Nowe pomieszczenia przygotowywane są niezależnie od pracy obecnego laboratorium. Wykonujemy wszystkie badania i oznaczenia jakie wykonywaliśmy dotychczas. Sama inwestycja podejmowana jest w trosce o pacjentów i pracowników szpitala. Ma podnieść standard pracy oraz odpowiadać na wysokie normy jakości jakie stawiamy przed naszymi laboratoriami - mówi Marcin Fryda, Wiceprezes LMF.
 
Firma Dr n. med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne od ponad roku prowadzi laboratorium Szpitala Specjalistycznego im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej. W połowie 2008 roku  wygrała przetarg oferując najlepsze warunki współpracy spośród trzech konkurujących podmiotów. Na potrzeby dąbrowskiego szpitala podjęła się prowadzenia pracującego całodobowo  laboratorium analitycznego i mikrobiologicznego. 
Brak tagów