Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

ENEL-MED partnerem Forum Przeciw Depresji

MedicalOnline.pl | 2010-02-01
Do kolejnej edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej - Forum Przeciw Depresji, dołączyło Centrum Medyczne ENEL-MED. Celem Forum jest zwiększanie świadomości pacjentów i ich rodzin na temat depresji.

 W ramach podjętej współpracy, ENEL-MED zorganizuje oraz sfinansuje konsultacje psychiatryczne dla pacjentów z Krakowa i Warszawy, po 50 w każdym z tych miast. Z bezpłatnych konsultacji będą mogły skorzystać osoby, które podczas Dni Otwartych przeprowadzanych w Warszawie i Krakowie odbiorą specjalny kupon. Zaproszenia  będą dostępne w Antydepresyjnym Tramwaju, w którym oprócz otrzymania materiałów edukacyjnych, będzie można wysłuchać monodramów, traktujących o problemach depresji.

 
- Podjęcie współpracy z Forum Przeciw Depresji nawiązuje do strategicznych celów działalności Centrum Medycznego ENEL-MED, a mianowicie promocji profilaktyki zdrowotnej, do której zawsze przywiązywaliśmy wielkie znaczenie. – deklaruje Małgorzata Wójcik, Dyrektor Departamentu Medycznego Centrum Medycznego ENEL-MED. - Pełne zdrowie pacjenta nie zależy tylko od jego kondycji fizycznej, ale również psychicznej. Te dwie strefy przenikają się wzajemnie i nie można ich rozdzielać. Mając to ona uwadze uruchomiliśmy trzy lata temu profesjonalne Centrum Psychologiczne, w którym staramy się pomóc m.in. tym osobom, które borykają się z tak poważną choroba jaką jest depresja – dodaje Małgorzata Wójcik.
 
Kampania Forum Przeciw Depresji powstała w 2007 roku. Jej celem jest przede wszystkim szerzenie wiedzy w zakresie depresji, uświadomienie społeczeństwu, że nie jest ona stanem ducha, nastrojem, który sam minie, ale poważną chorobą, którą trzeba i można leczyć. Ma także pomóc przełamać opór i niechęć osób chorych i ich rodzin przed zgłaszaniem się do lekarzy, terapeutów i grup wsparcia. Więcej informacji o kampanii dostępnych jest na stronie forumprzeciwdepresji.pl
Brak tagów