Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Rusza IV edycja prestiżowego konkursu „Liderzy OSOZ’2009”

MedicalOnline.pl | 2010-01-15
 Rusza IV edycja prestiżowego konkursu „Liderzy OSOZ’2009”

Rys. Statuetki Lidera OSOZ 2009

 

1 grudnia 2009. ruszyła już IV edycja Konkursu Liderów Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia. Celem Konkursu jest zwrócenie uwagi na osoby, instytucje lub inicjatywy, które w szczególny sposób przyczyniły się do poprawy jakości ochrony zdrowia w Polsce w 2009 roku. Laureaci konkursu wyprzedzają istniejące standardy, kierują się w swoim działaniu determinacją i zaangażowaniem, dzięki czemu stanowią inspirację i przykład dla pozostałych uczestników rynku ochrony zdrowia.
 
Konkurs „Liderzy OSOZ” w ciągu 4 lat istnienia zdobył niezwykłe uznanie i prestiż w środowisku medycznym. Podobnie jak w poprzednich latach niezależna kapituła konkursu wybierze w każdej z 4 kategorii złotych, srebrnych i brązowych liderów OSOZ. Kategorie konkursowe są następujące:
  • Innowacyjne pomysły w ochronie zdrowia,
  • Promocja zdrowia,
  • Skuteczne zarządzanie w ochronie zdrowia,
  • Działalność na rzecz pacjenta.
 
Dodatkowo zostanie przyznana nagroda Brylantowego Lidera OSOZ’2009, która trafi do rąk tego, kto w minionym roku udowodnił swoją postawą, że szlachetne idee i wartości można przekuć w praktyczne rozwiązania. W poprzednim roku statuetka trafiła do rąk Instytutu Protez Serca Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu.
 
W konkursie Liderzy OSOZ może wziąć udział każda placówka medyczna, organizacja, instytucja czy osoba, która w minionym roku podjęła ciekawą inicjatywę w jednej z kategorii konkursowych. Wyboru zwycięzców dokona 10-osobowa Kapituła Konkursowa złożona z osobistości świata medycyny i farmacji. Lista osób dostępna jest na stronie organizatora konkursu: http://www.osoz.pl/lider2009
Zgłoszenia przyjmowane będą do 19 lutego 2010 r., a przyznanie nagród nastąpi drugiego dnia X Konferencji OSOZ, czyli 23 kwietnia 2010 r. w Warszawie, podczas uroczystej Gali z udziałem kandydatów i gości specjalnych. Galę konkursową poprowadzi Urszula Jaworska.
Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej http://www.osoz.pl/lider2009.
 
Brak tagów