Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Agencja Opieki Zdrowotnej Republiki Południowej Afryki (SASSA) wybiera rozwiązania sieciowe 3Com/H3C

MedicalOnline.pl | 2009-11-18
Warszawa, 10 listopada 2009 – 3Com Corporation ogłosiła dzisiaj, że południowoafrykańska rządowa Agencja Opieki Zdrowotnej wybrała jako rozwiązanie infrastrukturalne rozproszoną sieć marki H3C i 3Com. Rozwiązanie to ma pomóc w zarządzaniu systemem pomocy społecznej na terenie całego kraju. Agencja miesięcznie zarządza wypłatami dla 13 milionów ludzi, głównie w odległych obszarach wiejskich. Skala wypłat to w sumie 7 miliardów dolarów rocznie.
Umowa opiewa na 12 milionów dolarów i obejmuje wdrożenie w 600 oddziałach w całym kraju na przestrzeni najbliższych trzech lat.
 
Skalowalna i solidna sieć jest budowana wokół wielousługowych routerów H3C MSR oraz przełączników ethernetowych typu core i edge marki 3Com. Telefonia IP pomiędzy oddziałami firmy będzie oparta o rozwiązanie komunikacyjne 3Com IP VCX. Sieć ma posłużyć 15000 użytkownikom, a zakończenie wdrożenia jest planowane na koniec 2011 roku.
 
3Com, w trosce o obsługę nowego klienta, oddeleguje do biur SASSA inżyniera sieci, który przez najbliższe trzy lata będzie czuwał na prawidłowym wdrożeniem. Bezpośrednie kontakty z lokalnym i międzynarodowym zespołem 3Com pozwolą na szybkie rozwiązywanie problemów i dostęp do najnowszych technologii oferowanych przez firmę.
 
Dyrektor ds. IT w SASSA, Luvuyo Keyise, powiedział: "SASSA wybrała 3Com jako preferowanego dostawcę sieci, gdyż jesteśmy przekonani, iż ich technologia jest silna na tyle, by spełnić nasze specyficzne potrzeby. Chcieliśmy też, aby wybrana firma posiadała zdolności do rozwijania się razem z nami. Zdecydowaliśmy się na współpracę z 3Com i wierzymy, że ta firma ma odpowiednie umiejętności, produkty i zaangażowanie w tworzenie wartości dodanej. To daje nam pewność, że ich rozwiązanie wesprze naszą ogólnokrajową strategię budowy infrastruktury sieciowej.”
 
Regionalny dyrektor sprzedaży w Afryce 3Com, Derek Wiggill powiedział, że współpraca z SASSA będzie prezentacją technologii, wartości i umiejętności firmy w tym regionie.
 
"W obecnej sytuacji ekonomicznej, gdy rząd zmniejszył dochody z podatków alokowane na budowę infrastruktury, dla klienta ważne jest by otrzymał usługi najwyższej wartości. Ta transakcja ilustruje ucieczkę klientów w stronę wartości.”
 
„Ponadto, kontynuuje Wiggill, realizacja sieci, która ma dostarczać wsparcie dla osób w trudnej sytuacji materialnej ma zasadnicze znaczenie dla rządu. Trzeba też podkreślić, że w naszych warunkach nie ma zastosowania dla technologii, która nie wytrzymuje obciążenia wynikającego z eksploatacji w trudnych obszarach, w których infrastruktura i ludzkie umiejętności poddawane są ciągłej próbie. Dlatego też nasze  rozwiązania zdalnego zarządzania sprzętem są kluczowe dla sukcesu projektu.“

  

Brak tagów