Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Specjalne pakiety stomatologiczne w ENEL-MED

MedicalOnline.pl | 2009-10-26

Kompleksowe leczenie  z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, implantologii i ortodoncji - tej jesieni Centrum Medyczne ENEL-MED przygotowało dla mieszańców Warszawy trzy promocyjne pakiety stomatologiczne. 

Do grudnia br. pacjenci mogą skorzystać z trzech promocyjnych pakietów – protetycznego, ortodontycznego i estetycznego. W skład każdego z pakietów wchodzą konsultacje, badania diagnostyczne oraz zabiegi dostosowane indywidualnie do potrzeb pacjenta i wybranej przez niego opcji leczenia.

Pakiet protetyczny - w ramach pakietu pacjent otrzymuje 15 proc. rabatu na wszystkie zaplanowane usługi. Ponadto w przypadku zaplanowania leczenia implantologicznego otrzyma 20 proc. zniżki na wszczepienie implantu wraz z zabiegiem odsłonięcia.

Pakiet ortodontyczny - pacjent dostaje 15 proc. rabatu na konsultację u ortodonty, diagnostykę oraz na leczenie zachowawcze i zabiegi chirurgiczne. W ramach promocji można rozpocząć leczenie ortodontyczne nowoczesną metodą Damona.

Pakiet estetyczny - oferuje 15 proc. rabatu na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, takie jak m.in. licówki, wymiana wypełnień czy wybielanie zębów.

Z każdego z pakietów można skorzystać, powołując się na trwającą promocję, do 31 grudnia 2009 roku w jednej z placówek w Warszawie: Oddział Arkadia, al. Jana Pawła II 82;  Oddział Atrium, al. Jana Pawła II 29; Oddział Blue City, Al. Jerozolimskie 179, Oddział Puławska, ul. Puławska 326 oraz Oddział Zacisze, ul. Gilarska 86c. Pakiety nie łączą się ze zniżkami posiadanymi przez pacjentów.

Stomatologia w ENEL-MED


Centrum Medycznym ENEL-MED posiada ponad 15 lat doświadczenia na rynku prywatnych usług stomatologicznych w Polsce. ENEL-MED oferujący pełną obsługę medyczną – od diagnostyki po hospitalizację i rehabilitację - rozpoczynał swoją działalność w 1993 roku właśnie jako klinika stomatologiczna. Obecnie placówki świadczą kompleksowe usługi stomatologiczne w zakresie stomatologii dziecięcej, zachowawczej, estetycznej, periodontologii (choroby dziąseł i przyzębia), ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki. Przeprowadzane są także zabiegi wymagające pełnej osłony anestezjologicznej. ENEL-MED dysponuje gabinetami higieny oraz własnym laboratorium protetycznym, które wykonuje prace zarówno na potrzeby wewnętrzne firmy, jak i na zamówienia lekarzy zewnętrznych. Pion Stomatologii ENEL-MED zatrudnia blisko 100 osób, w tym 60 lekarzy. W 2008 roku z oferty stomatologicznej ENEL-MED skorzystało ponad 23 tys. pacjentów.

Brak tagów