Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Bielizna bursztynowa AMBERETTE – nowość firmy Pani Teresa Medica S.A.

MedicalOnline.pl | 2009-10-21

Firma PANI TERESA MEDICA S.A. producent tekstylnych i dziewiarskich wyrobów medycznych  realizując konsekwentnie strategiczne założenia  planu rozwoju Spółki na 2009 rok wprowadziła na rynek kolekcję bielizny z udziałem bursztynu. Tym samym od października 2009 dostępna jest pełna oferta AMBERETTE składająca się z dwóch linii bielizny.

 

Linii wełnianej wzmacniającej efekt ocieplenia, zalecanej szczególnie dla osób, u których występują  bóle reumatyczne przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym oraz linii poliamidowej różniącej się strukturą, wskazanej szczególnie w sezonie wiosenno-letnim.

W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo koszulki damskie i męskie z krótkim rękawem, koszulki męskie z długim rękawem, figi damskie, majtki damskie z nogawkami, bokserki męskie i kalesony.

Wszystkie te wyroby zalecane są w szczególności w przypadkach występowania przewlekłych bólów reumatycznych, łagodzą stany zapalne, wspomagają  procesy rehabilitacji przede wszystkim ze względu na efekt rozgrzewania mięśni i stawów.


Te unikalne właściwości bielizny bursztynowej możliwe były do uzyskania poprzez zastosowanie w dzianinach przędzy z udziałem bursztynu. Specjalna technologia tworzenia tego projektu opracowana w Polsce została wyróżniona na Targach Innowacyjności  w Brukseli, a cała kolekcja pod zastrzeżonym znakiem AMBERETTE jest unikalna na skalę światową i skierowana do wymagającego Klienta.

Rozszerzenie oferty wyrobów firmy o kolekcję AMBERETTE to obok poprawy wizerunku  opakowań wyrobów produkowanych przez firmę oraz uzupełnienia oferty stabilizatorów i ortez kolejny zrealizowany  cel Spółki zaplanowany na 2009 rok.


Wierzymy, że prowadzone przez firmę działania przełożą się przede wszystkim na zwiększenie satysfakcji z użytkowania wyrobów firmy PANI TERESA MEDICA S.A.


Poprzez stały rozwój asortymentu Spółka wychodzi naprzeciw potrzebom rynku, aby na najwyższym poziomie sprostać oczekiwaniom Klientów jak również kreować nowe trendy na rynku wyrobów medycznych.
Szacowane przychody ze sprzedaży linii bielizny z dodatkiem bursztynu  w okresie 12 miesięcy Zarząd Spółki ocenia na poziomie 600 tyś. zł.

Brak tagów