Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Konsultacje ortodontyczne ekspertów światowej sławy

MedicalOnline.pl | 2009-10-05

Coraz więcej z nas, niezależnie od wieku, jest świadomych tego, jak ważny jest piękny uśmiech. Rosnąca świadomość przekłada się na zainteresowanie leczeniem stomatologicznym, w tym ortodontycznym.

Centrum Medyczne ENEL-MED wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i kolejny rok z rzędu zachęca do skorzystania z konsultacji u światowej sławy ekspertów w dziedzinie ortodoncji - profesora Milana Kaminka, Prezesa Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz doktor Marii Stefkovej.

Wg American Association of Orthodontists aż 40–75 proc. populacji wymaga opieki i fachowej pomocy lekarza ortodonty. Leczenie ortodontyczne zajmuje się leczeniem między innymi wad zgryzu za pomocą specjalnych aparatów ortodontycznych stałych lub ruchomych.


Centrum Medyczne ENEL-MED, którego działalność wywodzi się ze stomatologii, oferuje w tej dziedzinie szeroki zakres usług i kompleksowe leczenie. Dzięki pełnej diagnostyce stomatologicznej podjecie leczenia ortodontycznego w placówkach ENEL-MED daje możliwość wykonania na miejscu wszystkich niezbędnych badań, a zastosowanie przez specjalistów najnowszych materiałów i technik leczenia gwarantuje najwyższą jakość usług.


Mimo to u części pacjentów leczenie ortodontyczne czy wybór odpowiedniej terapii, może być trudniejsze niż w typowych przypadkach. Z tego powodu ENEL-MED oferuje pacjentom możliwość skorzystania z konsultacji u uznanych międzynarodowych ekspertów w dziedzinie ortodoncji - profesora Milana Kaminka, Prezesa Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego i doktor Marii Stefkovej.


Zapraszamy na konsultacje wybitnych specjalistów co kwartał. Najbliższe odbędą się już 29 września 2009 r. w Oddziale Arkadia, w Warszawie. W celu zarezerwowania terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 1 95 27*. Koszt wizyty to 130 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Brak tagów