Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Stomatologia z gwarancją ENEL-MED

MedicalOnline.pl | 2009-10-05

Od dwóch lat gwarancji na wypełnienia do dziesięciu na implanty – Centrum Medyczne ENEL-MED gwarantuje swoim pacjentom najwyższą jakość materiałów i profesjonalną opiekę specjalistów stomatologów. 

Gwarancje obejmują usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, implantologii oraz protetyki. Po zakończeniu leczenia stomatologicznego pacjenci dostaną rok gwarancji na protezy osiadające, dwa lata na wypełnienia, trzy lata na prace protetyczne (łącznie z pracami na implantach), pięć lat na porcelanowe podbudowy w systemie Procera oraz dziesięć lat na implanty. W przypadku prac protetycznych pacjenci dodatkowo otrzymywać będą wydawane przez pracownię protetyczną certyfikaty, dokładnie określające warunki gwarancji.

– Gwarancja na leczenie stomatologiczne to pewność profesjonalnie wykonanej usługi i użycia materiałów najwyższej jakości – mówi Beata Krakowska, Dyrektor Stomatologii w Centrum Medycznym ENEL-MED. - Należy jednak pamiętać, że gwarancja na leczenie stomatologiczne różni się od gwarancji udzielanych na produkt lub usługę niemedyczną. Warunkiem jej utrzymania jest regularne zgłaszanie się na wizyty kontrolne co 6 miesięcy oraz stosowanie zaleceń lekarskich w zakresie higieny i profilaktyki. - dodaje Beata Krakowska. 


Stomatologia w ENEL-MED


Centrum Medyczne ENEL-MED świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologii dziecięcej, zachowawczej i estetycznej, periodontologii (choroby dziąseł i przyzębia), ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i szczękowej, implantologii, protetyki. Przeprowadzane są także zabiegi wymagające pełnej osłony anestezjologicznej. Spółka dysponuje gabinetami higieny oraz własnym laboratorium protetycznym, które wykonuje prace zarówno na potrzeby wewnętrzne firmy, jak i na zamówienia lekarzy zewnętrznych. Pion Stomatologii ENEL-MED zatrudnia ponad 100 specjalistów, w tym 60 lekarzy. W 2008 roku z oferty stomatologicznej ENEL-MED skorzystało ponad 23 tys. pacjentów.
 

Brak tagów