Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Dent-a-Medical S.A. współpracuje z Dauermanem

MedicalOnline.pl | 2009-09-07

Sieć nowoczesnych klinik stomatologicznych Dent-a-Medical S.A. jest nowym Klientem Kancelarii Prawa Gospodarczego i Sportowego Radcy Prawnego Tomasza Dauermana.

Dent-a-Medical S.A. to dynamicznie rozwijająca się sieć specjalistycznych klinik stomatologicznych mająca obecnie klinikę w Warszawie przy ul. Duchniaka i  we Wrocławiu przy ul Horbaczewskiego. W przyszłości planowane jest otwarcie kolejnych specjalistycznych klinik w największych miastach w Polsce oraz poza granicami kraju. W ubiegłym roku nastąpiła zmiana formy organizacyjno-prawnej i ze sp. z o.o.  Klinika przekształciła się w spółkę akcyjną. W 2010 roku spółka planuje wejść na Giełdę Papierów Wartościowych.

W ramach podpisanej umowy Kancelaria Dauerman świadczy Klinice Dent-a-Medical kompleksową pomoc prawną, w szczególności w zakresie prawa handlowego, cywilnego, prawa pracy oraz w każdej sprawie wymagającej wsparcia prawnika. – Fakt, iż do grona Klientów Kancelarii dołączyła sieć klinik stomatologicznych – mówi Tomasz Dauerman – bardzo nas cieszy. Jest to dowód uznania dla prawników Kancelarii, którzy dokładają wszelkich starań aby świadczyć Klientom profesjonalną pomoc prawną na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, iż nasza współpraca będzie układała się pomyślnie i z korzyścią dla każdej ze stron.

 

MedicalOnline.pl

7 września 2009 r.

Brak tagów