Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Metoda Damona – najnowocześniejszy sposób leczenia ortodontycznego w ENEL-MED

MedicalOnline.pl | 2009-07-15

ENEL-MED jako jedne z pierwszych prywatnych centrów medycznych zdecydowało się wprowadzić do wachlarza swych usług zaawansowaną technologicznie metodę leczenia ortodontycznego aparatem stałym, opartą na działaniu małych sił i niskiego tarcia, co minimalizuje dolegliwości występujące zazwyczaj podczas stosowania klasycznych metod. Dzięki niezwykle dobrym efektom metoda Damona od dawna cieszy się popularnością i uznaniem na zachodzie. Teraz trafia do Polski.

Metoda Damona została oparta na WYKORZYSTANIU sił biologicznych oraz ograniczeniu do minimum dodatkowych elementów i inwazyjnych procedur, takich jak np. rozszczepianie podniebienia czy ekstrakcja zębów utrudniających korekcję wady. Stosowany aparat jest niezwykle delikatny - posiada ultragładkie kształty i zaokrąglone krawędzie zamka, zwiększając tym samym poczucie komfortu pacjenta w trakcie terapii. W efekcie, po zakończeniu leczenia pacjent może cieszyć się pełniejszym uśmiechem i lepszą estetyką twarzy.

Bezsprzeczną zaletą metody Damona jest znaczne skrócenie czasu leczenia w stosunku do metody klasycznej. „Tradycyjne leczenie ortodontyczne zakłada zazwyczaj 25 wizyt u lekarza i nie trwa krócej niż dwa i pół roku” – mówi Beata Krakowska, Dyrektor Stomatologii w Centrum Medycznym ENEL-MED. „W odróżnieniu od tych metod, system Damona skraca ten czas nawet o 7 miesięcy, a liczba niezbędnych wizyt u ortodonty nie przekracza 14. Takie skrócenie czasu leczenia przekłada się również na znaczne zmniejszenie ogólnych kosztów terapii.” – dodaje Beata Krakowska.

Leczenie metodą Damona prowadzone jest w warszawskich placówkach Centrum Medycznego ENEL-MED i rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej u lekarza ortodonty.

Zapisy na konsultacje przyjmowane są za pośrednictwem Centrum Rezerwacji Wizyt, pod numerem telefonu 1 95 27.
 

MedicalOnline.pl 15.07.09

Brak tagów