Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Promocja na badania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej w Centrum Medycznym ENEL-MED

MedicalOnline.pl | 2009-06-17

W czerwcu, lipcu i sierpniu Pracownie i Oddziały Diagnostyczne ENEL-MED-u w Mielcu, Łomży i Warszawie oferują promocję na wszystkie badania z zakresu rezonansu magnetycznego (RM). W Warszawie promocja obejmuje również tomografię komputerową (TK).

Rabat w wysokości 10 proc. otrzyma każdy pacjent, który zgłosi się do Oddziału Diagnostycznego w szpitalu ENEL-MED na warszawskim Zaciszu lub Pracowni Diagnostycznych ENEL-MED-u w Mielcu i Łomży. Bardzo krótki czas oczekiwania sprawia, że rezonans magnetyczny w Mielcu i Łomży oraz tomografię komputerową w Warszawie, pacjenci wykonają nawet w dniu zapisu na badanie. Czas oczekiwania na rezonans magnetyczny w stolicy wynosi kilka dni. W ciągu jednego dnia każda z naszych placówek może przeprowadzić do 25 badań RM i 35 TK.

Wszystkie badania przeprowadzane są w oparciu o Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, na wysokiej klasy sprzęcie diagnostycznym. Wyniki udostępniane są pacjentom w systemie cyfrowym, na płytach CD.
 
Tomografia Komputerowa
Szpital na warszawskim Zaciszu dysponuje 16–rzędowym tomografem komputerowym General Electric LIGHT SPEED 16. Pacjenci mają do dyspozycji pełną diagnostykę głowy i szyi, chorób klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy mniejszej, układu kostno-mięśniowego, stomatologiczną oraz inne badania wysokospecjalistyczne (m.in. bronchoskopię i kolonoskopię wirtualną, uwapnienie naczyń wieńcowych Calcium Score).

Rezonans Magnetyczny
Badania RM w Warszawie i Łomży wykonywane są na urządzeniu niskopolowym, w oparciu o system Magnetom Concerto. Rezonans cechuje otwarcie urządzenia z trzech stron, co zapewnia pacjentom znacznie wyższy komfort i mniejszy stres w trakcie badania. System polecany jest szczególnie osobom cierpiącym na klaustrofobię, u których tradycyjny rezonans (odbywający się w 2-3 metrowym tunelu) często uniemożliwia wykonanie badań. Rezonans niskopolowy jest ponadto bezpieczny dla pacjentów z wszczepionymi metalowymi wstawkami (np. klipsy naczyniowe, endoprotezy).

W Pracowni Diagnostycznej w Mielcu, badania RM wykonywane są w oparciu o system Magnetom Hormony, dysponujący najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Umożliwiają one wykonywanie szerokiego spektrum badań klinicznych oraz poprawę komfortu pacjenta poprzez znaczne skrócenie czasu niektórych badań.

Oba systemy zapewniają możliwość wykonania szeregu badań w zakresie diagnostyki oczodołów, głowy, szyi, patologii narządów klatki piersiowej i jamy brzusznej, układu mięśniowo-szkieletowego, kręgosłupa, kanału kręgowego oraz dyfuzyjne obrazowanie mózgu (ostre udary mózgowe, guzy mózgu).

Rezerwacji wizyt można dokonać w następujących placówkach:
Warszawa, Oddział Zacisze, ul. Gilarska 86 c, 03-589 Warszawa, tel.: 1 95 27
Łomża, Pracownia Diagnostyczna Łomża przy Szpitalu Wojewódzkim im. K. S. Wyszyńskiego, Al. Piłsudskiego 11, 18-404 Łomża, tel.: 086 473 35 99
Mielec, Pracownia Diagnostyczna Mielec przy Szpitalu Powiatowym im. E. Biernackiego, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec, tel.: 017 780 02 18.

 

MedicalOnline.pl 17.06.09
 

Brak tagów